«Вибухівка» під авто високопосадовця СБУ на Луганщині виявилась муляжем, але пристрій змайстровано фахово, — джерело

Watchers Media
2 min readJul 30, 2021

У цей день власник авто проводив прийом громадян

Фото: lg.npu.gov.ua

Пристрій, який заклали під автомобіль одному з керівників СБУ у Донецькій та Луганській областях виявився професійно змайстрованим муляжем.

Про це повідомляють власні джерела Watchers у правоохоронних органах, які знайомі з подробицями інциденту.

Пристрій був закладений під авто Віталія Винниченка — першого заступника керівника — начальника 3 управління СБУ у Донецькій та Луганській областях.

Не зважаючи на те, що у муляжі не було використано вибухівку, сам пристрій був змайстрований фахівцями зі знання справи, стверджує джерело.

Пристрій був виявлений при стандартній процедурі огляду авто, коли те в’їжджало на територію управління — Винниченко саме повернувся з обідньої перерви.

Цікаво, що за дві години до виявлення вибухівки у цей день згідно з графіком Винниченко мав проводити прийом громадян.

Своєрідну перевірку боєготовності, тренувальну чи навчальну тривогу, яка могла б бути проведена у такий спосіб, наш співрозмовник у правоохоронних органах виключає.

Нагадаємо, 29 липня прес-служба поліції Луганської області повідомила про виявлення предмету, схожого на вибуховий пристрій.

Текст: Ольга Худецька

Команда видання «Інсайдер», яке закрилось наприкінці березня 2020-го, доєдналася до команди Лабораторії законодавчих ініціатив і готує до запуску сайт нового проекту — Watchers.

Ми продовжуємо писати на наші звичні теми і хочемо висвітлювати їх розвиток, не відкладаючи це до старту веб-майданчику.

Тому вже зараз наші матеріали доступні для читачів на сторінках соцмереж та публікаційних платформ.

Як і раніше, ми висвітлюємо резонансні суди та розслідування силовиків, кейси з судової та правоохоронних систем, справи Майдану, аналізуємо та опублічнюємо поліцейське свавілля, ведемо репортажі з місця подій та текстові трансляції унікальних судових засідань, пірнаємо у складні теми до підводної частини айсбергу та докопуємось до їх суті.

Ви можете знайти нас тут:

--

--

Watchers Media

Медійний проєкт “Watchers”. За підтримки Лабораторії законодавчих ініціатив